O mně


Alice Vítková

V roce 1995 jsem ukončila Střední veterinární školu v Hradci Králové. Od té doby se pohybuji v oblasti veterinární činnosti: praxe na veterinárních klinikách, péče o velká hospodářská zvířata a v neposlední řadě v oboru veterinární lékárnictví. Od roku 1998 se souběžně věnuji také úpravě psů.

U nás v salonu je na prvním místě kladný přístup ke zvířatům. Proto u nás psy při úpravě nepoutáme, abychom je nevystavovali dalším zbytečným stresům. Možná i z tohoto důvodu jsme u nás dosud nezaznamenali výrazné problémy s agresivními psy, které nám majitelé přivedli a představili jako tzv. nezvladatelné.

Kromě komplexní péče o srst pejsků (rozčesávání, vyčesávání, trimování, koupání, stříhání…) se u nás můžeme postarat i o jejich další potřeby (např. stříhání drápků, čištění análních žláz, aplikace antiparazitálních přípravků apod.)

Na základě mých zkušeností z oblastí veterinárního lékařství a vztahů s veterinárními lékaři jsem schopna podat radu či doporučení ohledně očkování, zdravotních komplikací nebo výživových problémů.

Alice Vítková